Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent radcy prawnego

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem,

  • Pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia postępowania sądowego,

  • Przygotowanie projektów: pozwów, odpowiedzi na sprzeciw, apelacji, wniosków, skarg, zgłoszeń wierzytelności oraz innych pism procesowych wymaganych w toku postępowania,

  • Przygotowywanie projektów wniosków: egzekucyjnych, o zabezpieczenie, w toku postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego oraz o wyjawienie majątku,

  • Prowadzenie negocjacji z pełnomocnikami strony przeciwnej w indywidualnych sprawach,

  • Współpraca z klientem w zakresie prowadzonych spraw,

  • Monitoring spraw znajdujących się na etapie postępowania sądowego oraz egzekucyjnego,

  • Kontakt z sądami, komornikami oraz organami zajmującymi się postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Min. rok praktycznego doświadczenia w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym,

  • Umiejętność prawidłowej organizacji czasu pracy, komunikatywność,

  • Dokładność terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie w sporządzaniu pozwów z zakresu roszczeń pomiędzy przedsiębiorcami, wniosków o zabezpieczenie oraz kwalifikowanych pism procesowych,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze spraw na etapie postępowania egzekucyjnego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia czasu pracy (7:00-9:00),

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie windykacyjnej sektora B2B,

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe,

  • Dużą autonomię i samodzielność w działaniu.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to firma, która powstała w celu niesienia pomocy przedsiębiorstwom w zakresie zarządzania należnościami i minimalizowania konsekwencji wynikających z braku terminowych płatności. Misją firmy jest dopasowanie procesów windykacji do potrzeb klientów w trudnych relacjach biznesowych wymagających odpowiedzialności wobec Mocodawcy jak również dłużnika.

Przewiń do profilu firmy