Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Redakcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 26.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z liderów w branży wydawniczej z zakresu fachowych publikacji oświatowych. Tworzymy młody, dynamiczny zespół. Nasze Wydawnictwo otwiera przed Tobą perspektywę ciekawej pracy oraz stwarza możliwości rozwoju zawodowego. W związku z powyższym poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    AR/02/2013

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe humanistyczne (lub zaoczny student 5 roku),
    • Doświadczenie i wiedza z zakresu oświaty (mile widziana),
    • Biegła znajomość obsługi komputera, edytorów tekstów, programów MS Office oraz umiejętność zaawansowanego poruszania się po stronach internetowych,
    • Poprawność językowa, umiejętność swobodnego, bezbłędnego (w sensie gram.-ort.) formułowania myśli,
    • Umiejętność samodzielnego pisania tekstów,
    • Inicjatywa i kreatywność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Otwartość na zmiany i nowe wyzwania,
    • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
    • Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Obowiązki:

    • Docelowo prowadzenie samodzielnie produktu Wydawnictwa,
    • Opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych,
    • Wyszukiwanie materiałów do bieżących publikacji,
    • Pozyskiwanie nowych autorów,
    • Wykonywanie innych prac redakcyjnych,
    • Wspieranie zadań pozostałych pracowników redakcji.

    Oferujemy:

    • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Perspektywy rozwoju zawodowego - docelowo przewidujemy awans na stanowisko Redaktora,
    • Pracę w młodym, przyjaznym zespole,
    • Szkolenia zawodowe,
    • Firmowe spotkania integracyjne,
    • Możliwość przystąpienia do programu Multisport.
    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
    prosimy przesyłać na adres:
    kadry@oficynamm.pl
    lub

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”