Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Redakcji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jednym z liderów w branży wydawniczej z zakresu fachowych publikacji oświatowych. Tworzymy młody i profesjonalny zespół. Nasze Wydawnictwo otwiera przed Tobą perspektywę ciekawej pracy oraz stwarza możliwości rozwoju zawodowego. Obecnie poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe humanistyczne (mile widziane polonistyczne),
    • Doświadczenie i wiedza z zakresu oświaty (mile widziana),
    • Biegła znajomość obsługi komputera, edytorów tekstów, programów MS Office oraz umiejętność zaawansowanego poruszania się po stronach internetowych,
    • Poprawność językowa, umiejętność swobodnego, bezbłędnego (w sensie gram.-ort.) formułowania myśli,
    • Umiejętność samodzielnego pisania tekstów,
    • Inicjatywa i kreatywność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Otwartość na zmiany i nowe wyzwania,
    • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
    • Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Obowiązki:

    • Praca w programach onlinowych
    • Współtworzenie i kreacja produktów branży oświatowej
    • Opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych,
    • Wyszukiwanie materiałów do bieżących publikacji,
    • Pozyskiwanie nowych autorów,
    • Prowadzenie przydzielonego produktu przy wsparciu redaktora prowadzącego
    • Przygotowanie i planowanie wydania produktu
    • Rozliczanie wydania produktu
    • Wykonywanie innych prac redakcyjnych, wspieranie zadań pozostałych pracowników redakcji.

    Oferujemy Tobie:

    • Zawsze terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 7.30 do 15.30 (wszystkie weekendy wolne)
    • Darmowa opieka medyczna
    • Możliwość skorzystania z systemu MultiSport i ubezpieczenia grupowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
    • Dodatek stażowy
    • Perspektywy rozwoju zawodowego – docelowo awans na Redaktora Prowadzącego

    Dołącz do nas. Aplikuj już dziś!
    Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

    "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

     Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
    bottom