Oferta pracy

Asystent Rekrutacji

The Adecco Group

  • Sienna 75, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Sienna 75

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Specjalisty ds. Rekrutacji w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego i średniego szczebla (administracja biurowa, księgowość, finanse, siły sprzedażowe, call center/obsługa klienta, magazyny, logistyka)

  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń

  • Selekcja otrzymanych aplikacji

  • Pierwszy kontakt telefoniczny z Kandydatem

  • Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • Idealnie jakbyś interesował/a się obszarem rekrutacji i chciałbyś/chciałabyś się w tym rozwijać

  • Atutem będzie fakt, że jesteś studentem/studentką kierunku: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne- lub ukończyłeś/aś któryś z powyższych kierunków

  • Równie ważny jest fakt, bycia osobą, która chce się uczyć i poznawać nowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę kodeksową na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie miesięczne uzależnione od wyników pracy

  • Współprace z największymi Klientami The Adecco Group w obszarze serwisu pracy tymczasowej oraz outsourcingu

  • Poza standardowym wymiarem urlopu, czeka Cię dodatkowy czas wolny, dzięki naszym benefitom – np. wakacyjne piątki

  • Wiemy, że znajomość języków jest bardzo ważna, dlatego mamy dla Ciebie darmowy kurs językowy. Do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, francuski i niemiecki

  • Nie martw się o ubezpieczenie na życie – u nas jest całkowicie darmowe

  • Dbamy o Ciebie i Twoje zdrowie, dlatego opieka medyczna nie będzie Cię nic kosztować

  • Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Przewiń do profilu firmy