Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Senior Buyera w Dziale Zakupów

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 2019-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow is our home.

    Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

    Miejsce pracy: Łódź
    2845
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów w firmie międzynarodowej
    • Znajomość j. ang. na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Preferowane wykształcenie o kierunkach Ekonomia, Finanse, Business Administration
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Zaangażowanie, komunikatywność, zdolność pracy pod presją czasu i radzenie sobie z wielozadaniowością, chęć rozwoju i nauki, sumienność, umiejętność pracy w zespole, gotowość na nowe wyzwania.
    • Wsparcie Senior Buyer’a w procesie wyboru dostawcy: przygotowywanie dokumentacji, zapytania ofertowe, porównywanie ofert
    • Uczestniczenie w negocjacjach
    • Uczestniczenie w procesie wyboru i kwalifikacji dostawcy
    • Wprowadzanie danych do systemów i przygotowywanie raportów pod nadzorem Buyera
    Oferujemy
    O nas
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Pracę pełną wyzwań w zespole nastawionym na współpracę i dzielnie się wiedzą
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków
    Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis