Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Serwisu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Asystent
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ASYSTENT SERWISU
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • Obsługa centrali telefonicznej serwisu
    • Wyznaczanie terminu wizyty klienta w serwisie mechanicznym
    • Planowanie pracy serwisu mechanicznego
    • Administracja samochodami zastępczymi
    • Prowadzenie bazy klientów w CRM
    • Informowanie klienta o wykonaniu usługi i jej kosztach
    • Kontakt z klientem po wykonanej naprawie

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kategoria B
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
    • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word); łatwość przyswajania nowych systemów komputerowych
    • Komunikatywność
    • Bezkonfliktowość

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju
    • Ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie
    • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
    • Benefity pracownicze: karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ ze stanowiskiem w temacie.