Asystent Serwisu

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Doradców Serwisu w obsłudze klientów;

  • Prowadzenie terminarza przyjęć klientów;

  • Sporządzanie zleceń, wystawianie faktur, sporządzanie kosztorysów napraw;

  • Planowanie i administrowanie wynajmem pojazdów zastępczych klientom;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowywanie cyklicznych raportów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie 2-letnie w bezpośredniej obsłudze klientów w dziale serwisu;

  • Ogólna wiedza dotyczącą budowy pojazdów;

  • Znajomość części zamiennych samochodów;

  • Zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Praca w nowoczesnym obiekcie, z marką premium;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów BMW;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;

  • Zniżki na benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.

Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie Bawaria Motors posiada cztery lokalizacje: Warszawa, Janki, Katowice i Gdańsk.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje