Ta oferta pracy jest nieaktualna od 390 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Skarbca

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Asystent
  • 17.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ASYSTENT SKARBCA

    Miejsce pracy:

    Międzyrzecz

    Twoje zadania:

    • Dokładne i sprawne rozliczanie i rejestrowanie gotówki i innych środków płatniczych
    • Kontrola bilansu zarejestrowanych danych w komputerowym systemie rozliczania gotówki

    Wymagania:

    • Zaangażowanie w pracę
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w rozliczaniu gotówki
    • Odpowiedzialność, dbałość o szczegóły, samodzielność
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)
    • Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
    • Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy
    • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
    • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

    ZAAPLIKUJ