Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Specjalisty ds Kadr i Płac

  • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Asystent
  • 2018-07-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działająca w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń,
    • prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • sporządzanie sprawozdań i deklaracji (PFRON, ZUS, US, GUS),
    • prowadzenie dokumentacji dotyczących ewidencji czasu pracy,
    • sporządzanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, umowy zlecenia, zaświadczenia, dokumentacja ZUS itp.),
    • sporządzanie raportów i sprawozdań dotyczących wynagrodzeń oraz zatrudniania pracowników.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
    • znajomość przepisów prawa pracy,
    • bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz pakietu Ms Office,
    • znajomość programu Optima oraz języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat na czas określony,
    • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń,
    • pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Aplikacje proszę kierować za pomocą przycisku.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Proszę dopisać klauzulę:
    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”