Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Specjalisty ds. Transportu

  • Błonie, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijający się operator logistyczny w branży FMCG aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

    ASYSTENT SPECJALISTY DS. TRANSPORTU
    Miejsce pracy: Błonie, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)
    Numer referencyjny: AT-BL-02-17

    Główne zadania:

    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń i odbiorów
    • Dbanie o dobre relacje z przewoźnikami
    • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
    • Nadzór i prowadzenie dokumentacji operacyjnej

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe kierunkowe: logistyka, transport, magazynowanie)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dyspozytor, spedytor)
    • Dobrej znajomości MS Office i biegłej obsługi komputera
    • Znajomość systemu Speed firmy INTERLAN – mile widziana

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Duża samodzielność - możliwość realizowania własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na dokumentach prosimy umieścić oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”.

    Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.gfl.com.pl