Oferta pracy

Asystent Spedycji

TRANS POLONIA S.A.O firmie

  • Rokicka 16, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

TRANS POLONIA S.A.

Rokicka 16

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z podwykonawcami, planowanie i kontrolowanie przebiegu realizowanych usług

  • zapewnianie wysokiej jakości usług oferowanych klientom

  • uzupełniania i weryfikacja danych i dokumentów

  • prace administracyjne (również w wewnętrznym systemie telematycznym)

Podział czasu pracy
35%

Kontakt z podwykonawcami i kontrahentami

30%

Praca w dedykowanym systemie logistycznym

35%

Zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie

  • mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe: transport/logistyka

  • dobra znajomość Pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel

  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacji pracy oraz dokładność

  • znajomość j. angielskiego (lub dodatkowo niemieckiego) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport

  • pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje, ale także chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • cenne są też informacje o Twoich pasjach i zainteresowaniach, które staramy się wspierać

  • po przeanalizowaniu aplikacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu

  • przed spotkaniem warto się przygotować :-) poczytaj o naszej firmie i poznaj specyfikę pracy w TSL