Logo Pracuj.pl

Asystent Spedytora Drogowego

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

Olechowska 85

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zleceń klientów
  • Udział w planowaniu dystrybucji przesyłek
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z innymi oddziałami KN oraz przewoźnikami i kierowcami
  • Raportowanie statusów przesyłek
  • Wsparcie w obsłudze dokumentacji spedycyjnej
  • Pomoc w realizacji codziennych zadań z zakresu spedycji drogowej

Podział czasu pracy

80%

Pracy stacjonarnej

20%

Pracy zdalnej

Nasze wymagania

  • Status studenta oraz dyspozycyjność 40 h tygodniowo
  • Gotowość do pracy zmianowej (oferujemy zmiany w przedziałach: 6-14 | 14-22 | 22-6)
  • Pozytywne podejście do nowych rzeczy i ciągłego rozwoju

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego - nie jest to warunek konieczny
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy u operatora logistycznego (logistyka drogowa) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy dołączenie do nowego zespołu, który powstaje właśnie w Łodzi. Daje Ci to możliwość poznania firmy od podszewki, budowania wspólnie procesów, ale przy jednoczesnym wsparciu zespołu. W pierwszym tygodniu pracy zaprosimy Cię na wdrożenie do Pruszkowa, do naszego doświadczonego zespołu. Weźmiesz udział w szkoleniach wstępnych, które pozwolą Ci poczuć się częścią zespołu, ale także zostaniesz gruntowanie wdrożony w zadania stanowiskowe. Zadbamy również o kwestie organizacyjne Twojego pobytu w innej lokalizacji, także możesz liczyć na nasze pełne wsparcie!

Benefity

  • możliwość wykupienia karty sportowej
  • dostęp do bazy szkoleń wewnętrznych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do płatnych kursów językowych

OPIS STANOWISKA

Chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Masz wyjątkową okazję, żeby zdobyć pierwsze doświadczenie w naszym nowopowstającym zespole spedycji drogowej w Łodzi!

Niezależnie czy masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy, czy dopiero zaczynasz, współpraca z nami umożliwi rozwój Twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś osobą otwartą na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i zdecydowane działanie dołącz do naszego zespołu!

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 72 500 pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Aktualne oferty pracodawcy
req99904

Asystent Spedytora Drogowego, Olechowska 85, Widzew, Łódź