Oferta pracy

Asystent spedytora/Dyspozytor

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przekazywanie instrukcji transportowych kierowcom

  • Bieżący kontakt z centralą we Francji

  • Bieżący kontakt z klientami w języku francuskim

  • Wprowadzenie zleceń transportowych

  • Rozliczanie tras kierowców

  • Obsługa zleceń reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku dyspozytora transportu drogowego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w niewielkim i zgranym zespole

  • Płaska struktura i rodzinna atmosfera

Naszym klientem jest firma z branży logistycznej zajmująca się usługami związanymi z transportem międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy