Oferta pracy

Asystent Spedytora działu Transportu Kontenerowego

VGL Solid Group Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kluczowych klientów transportu morskiego w zakresie transportu kontenerów w obiegu krajowym i zagranicznym;

  • Współpraca z przewoźnikami przy realizacji zamówień i zleceń transportowych;

  • Monitorowanie dokumentacji w zakresie procesów spedycyjnych i transportowych;

  • Praca na giełdach transportowych;

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja czasu pracy;

  • Silne umiejętności komunikacyjne i wysoki poziom dbałości o szczegóły;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel);

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana;

To oferujemy

  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę

  • Zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki

  • Szkolenia z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego

  • Na Twojej ścieżce kariery już czekają na Ciebie możliwości awansu

  • Korzystamy z najnowszych systemów technologii IT, które usprawniają codzienną pracę

  • Udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników, czy okazjonalnych poczęstunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kafeteria benefitów do wyboru

  • codzienne dofinansowanie do Twojego lunchu

  • wspólne świętowanie ważnych wydarzeń

  • bezpłatne narzędzia do nauki języka angielskiego

  • możliwość rozwoju z coachem

VGL Solid Group - Jesteśmy DRUŻYNĄ, którą tworzy już ponad 800 pracowników w całej Polsce. Wspólnie budujemy Zespół EKSPERTÓW jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju. Od 21 lat podróżujemy w czasie... a właściwie na czas, transportując drogą lotniczą, kolejową, morską i lądową produkty dla wielu branż.

Przewiń do profilu firmy