Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora

RRAS sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wały Piastowskie 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie wsparcie działu operacyjnego oraz działu handlowego w realizacji aktualnych zleceń w transporcie międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • chęci do nauki

  • wola walki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 minimum

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • umiejętności budowania relacji biznesowych

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • stałe godziny pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia po okresie próbnym, uzależniona od wyników

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań jak również wsparcie merytoryczne i mentalne

  • otwartość kierownictwa na propozycję usprawnienia lub alternatywnych rozwiązań korzystnych dla klientów i RRAS.