Oferta pracy

Asystent Spedytora

Shipco Transport Sp. z o.o. O firmie

Shipco Transport Sp. z o.o.

Kazimierza Pułaskiego 6

Gdynia

Shipco Transport to globalna marka zatrudniająca ponad 2200 osób, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Jesteśmy intermodalnym dostawcą rozwiązań transportowych oferującym usługi frachtu lotniczego, LCL i FCL Ocean Freight oraz Rail na całym świecie. Shipco Transport jest członkiem-założycielem Worldwide Alliance. Na rynku polskim funkcjonujemy od 16 lat.

W związku z naszym stałym rozwojem poszukujemy nowych współpracowników na stanowisko:

Zadania na wskazanym stanowisku:

  • Uczestniczenie w organizacji łańcucha dostaw
  • Obróbka dokumentacji transportowej dla realizowanych przewozów
  • Kontakt z kontrahentami firmy
  • Wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych (lub w trakcie realizacji) studiów kierunkowych o specjalizacji spedycja / logistyka
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Pakiet Office)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Proaktywnego nastawienia do powierzonych zadań
  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności
  • Otwartości nazdobywanie nowej wiedzy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pozyskanie szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu transportu i spedycji
  • Szkolenia wewnętrzne, imprezy integracyjne
  • Benefity pozapłacowe
PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W FORMACIE PDF.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do Shipco Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy