Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora

POL-AGENT SP. Z O.O.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań spedycyjnych w zakresie planowania i organizowania przewozów,

  • wprowadzanie zleceń do systemu,

  • weryfikacja dokumentów transportowych,

  • kontakt z klientem, przewoźnikiem oraz kierowcą,

  • rozwożenie/ odbiór dokumentów do/od armatorów,

  • kontrola kierowcy,

  • pomoc przy planowaniu transportu,

  • pomoc w obsłudze serwisu drobnicowego,

  • weryfikacja przewoźnika,

  • weryfikacja i rozliczanie faktur i zleceń transportowych,

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby, która wiąże swoją przyszłość zawodową z branżą TSL i chce pracować w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • dobra organizacja pracy własnej i orientacja na osiągane wyniki,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej ,

  • dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych i transportowych oferowanych klientom,

  • chęć rozwoju w pracy spedytora,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • znajomość procesów spedycyjnych

  • doświadczenie w branży spedycyjnej lub pokrewnej

  • dobra znajomość rynku

  • wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,

  • udział w ciekawych projektach,

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • pracę w zespole specjalistów - otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Pol-Agent Spółka z o.o. działająca na rynku Polskim od 1990 roku jest dynamicznie rozwijającym się usługodawcą w zakresie magazynowania, przeładunku, spedycji, czarteru i innych powiązanych usług logistycznych w branży TSL. Firma w Polsce posiada swoje oddziały w Szczecinie -siedziba oraz Gdyni, Gdańsku i Świnoujściu.

Od 2006 roku należy do Grupy C.Steinweg z Rotterdamu, jednego z największych światowych operatorów magazynowych posiadających terminale kontenerowe, świadczącego usługi logistyczne i spedycyjne. Grupa C.Steinweg posiada biura w kilkudziesięciu państwach świata, co stanowi dla nas dodatkowy atut w kontaktach z naszymi klientami.

Przewiń do profilu firmy