Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora

Speedway Freight Services (Poland) Sp. z o.o.

  • Popiela 26, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Popiela 26

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie spedytorów w organizacji transportów krajowych i międzynarodowych.

  • Obsługa dokumentacji spedycyjnej, kontrola i wprowadzanie danych.

  • Kontakt z kierowcami i klientami w celu zapewnienia im wysokiej jakości usług.

  • Współpraca i wspieranie wszystkich działów firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz praca pod presją czasu.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami oraz partnerami zewnętrznymi.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Wysoka kultura osobista, otwartość, pozytywne nastawienie, wychodzenie z własną inicjatywą.

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

  • Chęć do nauki, dokładność i systematyczność.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Naukę zawodu spedytora.

  • Codzienne wyzwania, które nauczą Cię więcej i rozwiną nowe umiejętności.

  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.

  • Pracę z fajnym i sympatycznym zespołem.

  • Niekorporacyjne środowisko.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Pakiet Medyczny.

O nas

Speedway jest międzynarodowym operatorem logistycznym, który dzięki przynależności do grupy WFN oraz ALN, a także wieloletniej historii, posiada rozległe kontakty i zaufanych partnerów na całym świecie. Dysponując tak szerokim zapleczem logistycznym możemy zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę transportów zarówno morskich jak i lotniczych.