Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora

GTS Logistics Sp. z o.o.

  • Modlińska 3
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Modlińska 3

Gdynia

Firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do działu sprzedaży osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca ze spedytorem prowadzącym
  • Pomoc w organizacji i obsłudze zleceń spedycji morskiej
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych zleceń
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Wsparcie w prowadzeniu ewidencji zleceń, rozliczaniu przewoźników i zleceniodawców

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w spedycji
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie nauki języków obcych

Ogłoszenie archiwalne