Logo Pracuj.pl

Asystent Spedytora Intermodalnego

VGL Solid Group Sp.z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie w czynnościach spedycyjnych
  • Kompleksowe organizowanie transportów intermodalnych pod nadzorem spedytora
  • Nadzór nad przebiegiem transportu i rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Obsługa dokumentacyjna zleceń spedycyjnych
  • Stały kontakt z podwykonawcami
  • Sprawna współpraca z innymi oddziałami firmy
  • Dbanie o dobre relacje z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki związane z branżą TSL)
  • Doświadczenie w spedycji intermodalnej, morskiej czy drogowej - mile widziane
  • Dobra znajomość języka nagielskiego
  • Praktyczna umiejętność pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki
  • szkolenia z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego
  • na Twojej ścieżce kariery już czekają na Ciebie możliwości awansu
  • korzystamy z najnowszych systemów technologii IT, które usprawniają codzienną pracę
  • udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników, czy okazjonalnych poczęstunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kafeteria benefitów do wyboru
  • codzienne dofinansowanie do Twojego lunchu
  • wspólne świętowanie ważnych wydarzeń
  • bezpłatne narzędzia do nauki języka angielskiego
  • możliwość rozwoju z coachem

VGL Solid Group Sp.z o.o.

Grupa VGL - Jesteśmy DRUŻYNĄ, którą tworzy już ponad 500 pracowników w całej Polsce. Wspólnie budujemy Zespół EKSPERTÓW jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju. Od 21 lat podróżujemy w czasie... a właściwie na czas, transportując drogą lotniczą, kolejową, morską i lądową produkty dla wielu branż.

Asystent Spedytora Intermodalnego, Sady (pow. poznański)