Oferta pracy

Asystent Spedytora Intermodalnego

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zleceń spedycyjnych na przewozy intermodalne i nadzór nad ich realizacją

  • dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności przewozów intermodalnych i działalności spedycyjnej

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach dotyczących organizacji przewozów intermodalnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spedycji morskiej lub drogowej mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

  • dokładność w realizacji zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy