Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Spedytora Intermodalnego

Loconi Intermodal S.A.O firmie

  • Jagiellońska 88
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Loconi Intermodal S.A.

Jagiellońska 88

Warszawa

LOCONI INTERMODAL S.A. poszukuje...

Kim jesteśmy:

  • spółką akcyjną z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni,
  • operatorem intermodalnym/właścicielem kilku lądowych terminali kontenerowych w Polsce,
  • biznesem z misją przeniesienia ciężkich ładunków z dróg na bardziej przyjazny transport kolejowy.

Opis stanowiska :

  • przyjmowanie pociągów/sprawdzanie plomb,
  • nadawanie pociągów/spisywanie wagonów i kontenerów,
  • zamawianie/wymeldowywanie/przygotowywanie wagonów do załadunku,
  • kompletowanie i prowadzenie dokumentacji także zdjęciowej,
  • tworzenie raportów/bieżące informowanie współpracowników i kierowców o pociągach,
  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego/prowadzenie statystyk,
  • zbieranie informacji/kontakt z kierowcami i przewoźnikami kolejowymi,
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji kontenerów na placu,
  • sprawdzanie stanu technicznego kontenerów,
  • klasyfikowanie kontenerów do załadunków,
  • drobne naprawy kontenerów,
  • obsługa wagi kontenerowej.

Wymagania:

  • samodzielność, dobra organizacja i wysoka motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00), czasem w soboty,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) i pracy na systemie,
  • dobra kondycja zdrowotna (praca częściowo na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe).

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • działanie w kilkunastoosobowym zespole młodych, ale doświadczonych kolegów,
  • niezbędne narzędzia i przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne