Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent spedytora

  • Komorów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Asystent
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Komorów k. Warszawy

    Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

     Podstawowe zadania:

    • Wsparcie spedytora w codziennej pracy operacyjnej
    • Realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym
    • Dbałość o dobre relacje z partnerami i klientami
    • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej oraz wprowadzanie danych do systemu
    • Wystawianie faktur obciążeniowych
    • Sporządzanie raportów

    Oczekiwania:

    • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo
    • Atrakcyjny system benefitów
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Dla osób dojeżdżających z Warszawy możliwość korzystania z autokaru dla pracowników

    Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata. Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

    www.hellmann.pl