Asystent Spedytora Krajowego Całopojazdowego

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Sąsiedzka 6

Sokołów (pow. gostyniński)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do systemu operacyjnego statusów dostawy;

  • Weryfikacja terminowości dostaw;

  • Raportowanie do klienta;

  • Rozliczanie dokumentów transportowych;

  • Bieżące wsparcie operacyjne działu.

Nasze wymagania

  • Mile widziane ukończone studia (lub w trakcie) na kierunku Transport/Logistyka;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej;

  • Znajomość programu Excel;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji na stanowisko spedytora;

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę;

  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy