Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Spedytora Lotniczego

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowo – spedycyjna FERCAM została założona w 1949 roku w Bolzano ( Włochy ). Obecnie posiada ponad 350 ciągników siodłowych oraz 1350 różnego rodzaju przyczep i naczep. Firma jest reprezentowana przez 34 biura we Włoszech i 21 w innych krajach Europy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce ( biura w Grodzisku Mazowieckim i Gdyni ), poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENT SPEDYTORA LOTNICZEGO
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę operacyjną zleceń dotyczących transportu lotniczego (eksport & import).

    Obowiązki:

    • sporządzanie ofert transportowych
    • współpraca z przedstawicielami linii lotniczych, przewoźnikami, agencjami celnymi itp.
    • organizacja i bieżący nadzór międzynarodowych zleceń transportu lotniczego
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi komputera ( Word i Excel )
    • systematyczność i doskonała organizacja pracy
    • umiejętność ustalania priorytetów
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia działu lotniczego ( Grodzisk Maz )
    • praca w nowoczesnej firmie transportowo-spedycyjnej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet benefitów ( ubezpieczenie na życie, opieka medyczna )

    Celem jest wyszkolenie pracownika i awans na stanowisko Spedytora Lotniczego.

    Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojego CV za pomocą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )