Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent spedytora międzynarodowego

Intertrans Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski.

  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office),

  • świetna organizacja pracy,

  • sumienność i dyspozycyjność,

  • zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy,

  • wykształcenie kierunkowe (Transport, Spedycja, Logistyka) lub znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia)