Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Spedytora Międzynarodowego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NTG Polar Road Sp. z o.o.

    NTG Polar Road Sp. z o.o. jest skandynawską firmą transportowo–logistyczną działającą w Polsce od roku 2012 (wcześniej pod nazwą Polar Logistics Poland).
    Od stycznia 2017 nasza firma należy do Nordic Transport Group A/S, która zrzesza kilkadziesiąt firm z branży TSL w całej Europie, a w szczególności w Krajach Skandynawskich. NTG jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży transportowej w Europie. NTG Polar Road specjalizuje się w transportach ładunków drobnicowych, częściowych oraz cało pojazdowych pomiędzy Polską i Skandynawią, Krajami Bałtyckimi, Rosją, Ukrainą, Białorusią, Wielką Brytanią i Turcją. Posiadamy cztery biura Spedycji Drogowej w Markach k. Warszawy, Katowicach oraz Gdyni. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 80 osób. Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat ISO 9001:2015.

    Miejsce pracy: Katowice

    OBOWIĄZKI:

    • Pomoc w organizowaniu międzynarodowych przewozów drogowych
    • Współpraca z zagranicznymi oddziałami NTG Polar Road
    • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami
    • Kontakt z kierowcami oraz przewoźnikami
    • Administracyjno-biurowa obsługa zleceń transportowych

    WYMAGANIA:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
    • Dobra organizacja pracy oraz przystosowanie do pracy w zespole

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie w spedycji międzynarodowej lub praktyki w branży
    • Wykształcenie związane z transportem i logistyką
    • Znajomość pracy biurowej

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
    • Pracę w młodym, zgranym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
    • Pakiety Medyczne i Sportowe
    • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest NTG Polar Road Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmżyńskiej 180. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NTG Polar Road Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmżyńskiej 180 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.