Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent spedytora międzynarodowego

BK LOGISTYKA KLAUDIA KUROWSKA, MIROSŁAW BZDYL sp.j.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Tadeusza Rejtana 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Tadeusza Rejtana 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługa zleceń niemieckojęzycznych

  • Wypisywanie zleceń i faktur

  • Monitorowanie transportów

Nasze wymagania

  • JĘZYK NIEMIECKI ZAAWANSOWANY W PIŚMIE I MOWIE.

To oferujemy

  • Naukę w zakresie transportu i spedycji od podstaw

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Firma transportowo-spedycyjna BK Logistyka z siedzibą w centrum Krakowa poszukuje młodej, pełnej zapału osoby na stanowisko asystenta spedytora międzynarodowego.

Oprócz wspomnianych oczekiwań od kandydata wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Oferujemy naukę od podstaw w zakresie spedycji i transportu.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W BRANŻY.

W celu zapoznania się z profilem naszej firmy zapraszam na naszą stronę:

www.bklogistyka.pl

CV ze zdjęciem proszę przesłać drogą mailową.

Zaznaczamy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY