Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent spedytora międzynarodowego

  • Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • Asystent
  • 2017-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Ipsen Logistics Sp.z o.o. zajmująca się międzynarodową spedycją morską, lotniczą i drogową
    poszukuje do oddziału w Morawicy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Morawica (pow. krakowski)

    Obowiązki:

    • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych
    • Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu,
    • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.
    • Archiwizowanie dokumentów,
    • Wystawianie faktur,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w spedycji (również staże, praktyki),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Komunikatywność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Sumienność.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w zespole pełnym ambitnych i dynamicznych osób,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych.

    Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
    przycisk Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)