Asystent spedytora międzynarodowego

  • Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • Asystent
  • 2017-05-05
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-06-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Ipsen Logistics Sp.z o.o. zajmująca się międzynarodową spedycją morską, lotniczą i drogową
poszukuje do oddziału w Morawicy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Morawica (pow. krakowski)

Obowiązki:

  • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych
  • Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Wystawianie faktur,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w spedycji (również staże, praktyki),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zespole pełnym ambitnych i dynamicznych osób,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się