Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora Miedzynarodowego

UnitcargoO firmie

Unitcargo

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów międzynarodowych

  • Kompleksowa obsługa zleceń

  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami

  • Aktywne poszukiwanie nowych firm transportowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zainteresowanie branżą TSL

  • Samodzielność w działaniu, skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów w ramach realizowanych zadań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie oraz determinacja do zdobywania wiedzy

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz planowania

To oferujemy

  • Zaangażowanie w Twój rozwój

  • Wsparcie Managerów

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu

  • Kursy językowe

Unitcargo

Unitcargo to międzynarodowa firma specjalizująca się w transporcie drogowym z główną siedzibą w Wiedniu i oddziałami w Europie Środkowo-Wschodniej. Razem z naszymi klientami, pracownikami i dostawcami dążymy do zapewnienia najlepszych usług logistycznych. Stawiamy na bezpieczeństwo, efektywność, ochronę środowiska i dobre warunki pracy dla wszystkich z którymi współpracujemy.

Przewiń do profilu firmy