Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Asystent Spedytora Międzynarodowego (Transport Morski i Lotniczy)

RABEN SEA & AIR SE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i kontrola procesu spedycyjnego

  • Obsługa klientów międzynarodowych w obszarze realizacji zleceń

  • Wprowadzanie danych do systemów oraz przygotowywania raportów na potrzeby działu

  • Uczestnictwo w pozostałych operacjach transportowych (m.in. planowaniem i kontrola lokalizacji przesyłek, dbałość o jakość dostaw, optymalizacja kosztów transportu).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru logistyki (mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat)

  • Znasz język angielski na poziomie dobrym (min.B2)

  • Doświadczenie w realizacji międzynarodowych operacji transportowych będzie atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych

  • Wysoko rozwinięta umiejętność logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków, umiejętność planowania oraz realizacji zadań pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (język angielski używany podczas codziennej realizacji zadań)

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • Pracę trybie hybrydowym (miejsce pracy Gądki k/Poznania)

  • Możliwość awansu zawodowego i rozwoju w strukturach firmy

  • Proces wdrożenia dopasowany do indywidualnych potrzeb pracownika

  • Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi i wspierającą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych, wsparcie w nauce języków obcych na platformie eTutor, karta SIM w atrakcyjnej cenie, cykliczne akcje imprezy firmowe i wiele innych…

Mamy DRIVE do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Współpraca z najlepszymi, aby dzięki współpracy sił sprzedaży i działów operacyjnych dotrzeć do najdalszych zakątków Europy. Codzienna współpraca, proaktywne podejście do klienta oraz sprawdzone metody działania sprawiają, że Wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Sea and Air SE nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.​​​

W Grupie Raben nasi specjaliści realizują kompleksowe usługi logistyczne w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego oraz logistyki kontraktowej. Wdrażają standardy oraz optymalizują procesy transportu dla wszystkich oddziałów zlokalizowanych w 15 krajach Europy. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, a na co dzień stawiamy na jakość realizowanych zadań oraz współpracę.

• Masz w sobie DRIVE do nawiązywania relacji z Klientami?

• W pracy napędzają Cię ambitne cele i nowe wyzwania?

• Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań?

Jeśli jesteś na tak - zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poznasz wspaniałych ludzi, nauczysz się budować długotrwałe relacje z Klientami i prowadzić samodzielnie działania sprzedażowe. Obiecujemy swobodę w działaniu, możliwość codziennego rozwoju oraz zapewniamy, że ani przez chwilę nie będziesz się z Nami nudził. Jeśli, tak jak my, uważasz, że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, serdecznie zapraszamy.

Przewiń do profilu firmy