Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora Morskiego (FCL)

C.Hartwig Gdynia S.A.O firmie

  • Śląska 47, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

C.Hartwig Gdynia S.A.

Śląska 47

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji usług spedycyjnych pełnokontenerowych w eksporcie

  • doradztwo i aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami,

  • stały kontakt i uzgadnianie warunków współpracy z partnerami (armatorzy, operatorzy portowi, firmy kontrolne),

  • przygotowanie dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy: chęci rozwoju w kierunku samodzielnego spedytora, wiedzy teoretycznej w prowadzeniu dokumentacji spedycyjnej. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację jest warunkiem koniecznym.

Jesteśmy specjalistami i pracujemy zespołowo dlatego u kandydatów będziemy szukać samodzielności, umiejętności współpracy oraz inicjatywy w działaniu.

To oferujemy

To co możemy Ci zaoferować to przede wszystkim praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce. Jesteśmy dumni z naszej 160-letniej historii, która niesie za sobą wiedzę, doświadczenie, know-how i wolumen. Pracujemy tylko w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 160 lat! Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy. Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 7 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami. Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska.

Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

Współpracujemy z zagranicznymi partnerami z ponad 100 krajów świata, liczba naszych kontrahentów krajowych i zagranicznych przekracza 5 tysięcy. Wysoka jakoś usług potwierdzona jest licznymi certyfikatami, m.in.: ISO 9001-2015, WSK, AEO.

Zapraszamy Cię do obejrzenia filmu na You Tube o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy