Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Spedytora Morskiego

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma spedycyjna FERCAM założona w 1949 roku w Bolzano we Włoszech, obecnie posiada 95 oddziałów w całej Europie (Polska - Grodzisk Maz, Gdynia) oraz dwa w Afryce. Poszukujemy do biura Spedycji Morskiej w Gdyni osoby na stanowisko:

    ASYSTENTA SPEDYTORA MORSKIEGO
    Miejsce pracy: Gdynia

    Obowiązki:

    • Wpółpraca ze spedytorem prowadzącym
    • Pomoc w organizacji i obsłudze zleceń spedycji morskiej
    • Obsługa dokumentacji realizowanych zleceń
    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Pomoc w prowadzeniu ewidencji zleceń, rozliczaniu przewoźników i zleceniodawców

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność na pełen etat
    • Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w spedycji
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Wewnetrzne szkolenie z zakresu spedycji morskiej
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w firmie międzynarodowej
    • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

    Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojego CV za pomocą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )