Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora Morskiego

FERCAM POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma transportowo–spedycyjna FERCAM została założona w 1949 roku w Bolzano (Włochy). Obecnie posiada ponad 650 ciągników siodłowych oraz 1200 różnego rodzaju przyczep i naczep. Firma jest reprezentowana przez 55 biur we Włoszech i 26 w innych krajach Europy, w tym dwa w Polsce: Grodzisk Mazowiecki oraz Gdynia. Poszukujemy do biura Spedycji Morskiej w Gdyni osoby na stanowisko:

Asystenta Spedytora Morskiego

Obowiązki:

  • Wpółpraca ze spedytorem prowadzącym
  • Pomoc w organizacji i obsłudze zleceń spedycji morskiej
  • Obsługa dokumentacji realizowanych zleceń
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji zleceń, rozliczaniu przewoźników i zleceniodawców

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w spedycji
  • Dobra organizacja pracy

Nasza oferta:

  • Wewnetrzne szkolenie z zakresu spedycji morskiej
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie międzynarodowej
  • Pakiet benefitów pracowniczych ( ubezpieczenie na życie, opieka medyczna )
Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne