Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora Morskiego

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w planowaniu, monitorowaniu i realizowaniu

  • zleceń spedycji morskiej i lotniczej

  • wsparcie w zakresie obsługi spedycyjnej oraz celnej klientów

  • asystowanie w organizacji i koordynacji spedycji drogowej,

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,

  • dbanie o właściwy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (spedycja, logistyka, handel zagraniczny)

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • znajomość obsługi komputera (Ms Office)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • studenci kierunkowych studiów zaocznych

  • znajomość zagadnień spedycyjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wsparcie doświadczonych pracowników

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego pod okiem specjalistów

  • przyjazną atmosferę