Logo Pracuj.pl

Asystent Spedytora Morskiego

FERCAM POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wpółpraca ze spedytorem prowadzącym
  • Pomoc w organizacji i obsłudze zleceń spedycji morskiej
  • Obsługa dokumentacji realizowanych zleceń
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji zleceń, rozliczaniu przewoźników i zleceniodawców

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w spedycji
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Wewnętrzne szkolenie z zakresu spedycji morskiej
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie międzynarodowej
  • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

FERCAM POLSKA Sp. z o.o.

Firma transportowo–spedycyjna FERCAM została założona w 1949 roku w Bolzano (Włochy). Obecnie posiada ponad 350 ciągników siodłowych oraz 1350 różnego rodzaju przyczep i naczep. Firma jest reprezentowana przez 65 biur we Włoszech i 25 w innych krajach Europy.

Asystent Spedytora Morskiego, Gdynia