Logo Pracuj.pl

Asystent Spedytora Morskiego

OMEGA TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań przy organizacji wysyłek frachtu morskiego oraz transportu drogowego kontenerów morskich
  • Przyjmowanie zleceń spedycyjnych
  • Awizacje i obsługa systemów portowych oraz giełd transportowych
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów obsługi przypisanych klientów
  • Aktywna współpraca z działami operacyjnymi i handlowymi firmy
  • Uzupełnianie bazy danych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w spedycji morskiej lub drogowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej wiodącym operatorem logistycznym na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy
  • Rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • Pracę w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia adaptacyjne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Aplikowanie

Aplikuj do nas już dziś poprzez wysłanie swojego CV

OMEGA TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OMEGA Transport – to prężnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim z sektora TSL. Mamy ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia i zatrudniamy ponad 200 osób. W związku z rozwojem i realizowaną rozbudową rynku klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby, która wesprze nas w dalszym rozwoju naszej firmy.

Asystent Spedytora Morskiego, Gdynia