Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent spedytora morskiego

Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o.O firmie

Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o.

Janka Wiśniewskiego 31

Gdynia

Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. jest firmą należącą do dużej grupy kapitałowej The Avvashya Group  i jest obecna na polskim rynku od 2000 roku. Oddziały firmy Ecu Worldwide mają swoje siedziby w 530 lokalizacjach na całym świecie.

Główną działalnością firmy jest konsolidacja przesyłek LCL w eksporcie i imporcie, obsługa ładunków FCL, kolejowych, lotniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. spedycji w dziale Importu.

ZAKRES ZADAŃ

  • obsługa kluczowych klientów transportu morskiego przesyłek importowych FCL, LCL, RAIL,
  • aranżowanie całego procesu transportu morskiego wraz z obsługą dokumentacyjną,
  • współpraca i komunikacja z agentami i podwykonawcami,
  • praca w systemie operacyjnym,,
  • dbałość o rozwój biznesu i relacje z klientami,
  • utrzymanie i kontrola wskaźników efektywnościowych i jakościowych,
  • monitorowanie płatności.

POSZUKUJEMY OSOBÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA:

  • doświadczenie nie jest wymagane
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • znajomości pakietu MS Office (word, excel),
  • zdolności do budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • otwartości na pozyskiwanie nowej wiedzy,
  • rzetelności, odpowiedzialności, skrupulatności,
  • operatywności, zaangażowania, komunikatywności,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,

CO OFERUJEMY?

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
  • pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Ogłoszenie archiwalne