Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Spedytora w Dziale Morskim

Shipco Transport Sp. z o.o. O firmie

Shipco Transport Sp. z o.o.

Kazimierza Pułaskiego 6

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w organizacji łańcucha dostaw

  • Bieżący kontakt z klientami

  • Praca przy dokumentacji

  • Praca na systemach portowych

  • Wsparcie spedytorów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (absolwenci lub studenci studiów niestacjonarnych na kierunkach: transport, logistyka, spedycja)

  • Znajomość znajomość języka angielskiego w mowie I piśmie co najmniej w stopniu komunikatywnym – wymóg konieczny

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

  • Operatywność, otwartość na pozyskiwanie wiedzy

  • Zrealizowany staż lub praktyki w dziale spedycji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym zespole

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Pozyskanie szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu transportu i spedycji

  • Szkolenia wewnętrzne, imprezy integracyjne

  • Benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shipco Transport to globalna marka zatrudniająca ponad 2200 osób, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Jesteśmy intermodalnym dostawcą rozwiązań transportowych oferującym usługi frachtu lotniczego, LCL i FCL Ocean Freight oraz Rail na całym świecie. Shipco Transport jest członkiem-założycielem Worldwide Alliance. Na rynku polskim funkcjonujemy od 16 lat.

Przewiń do profilu firmy