Oferta pracy

Asystent spedytora w dziale spedycji - O/Wrocław

FF Fracht Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
FF Fracht Sp. z o.o. jest renomowaną firmą z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej złożonej z ciekawego zespołu ludzi uzupełniających się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Prace administracyjne: rejestracja zleceń, statusowanie dostaw, dbałość o właściwe zarządzanie danymi i funkcjonalnościami w systemie
  • Pomoc w weryfikacji kontrahentów w oparciu o dostępne narzędzie (raporty handlowe, polisy)
  • Wsparcie dla spedytora w procesie planowania i realizowania drogowych przewozów międzynarodowych i krajowych
  • Kontakt i monitorowanie pracy kierowców
  • Obsługa klienta w przewozach międzynarodowych oraz współpraca z podwykonawcami
  • Troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych

Wymagania:

  • Warunek konieczny: dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu (od poniedziałku do piątku w godz. 08:00  - 16:00) oraz dostępność „od zaraz”
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwoju osobistego
  • Skrupulatność, dokładność i systematyczność
  • Zorientowanie na klienta i jego oczekiwania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego oraz znajomość giełd transportowych i regulacji prawnych w zakresie przewozu towarów

Oferujemy:

  • Możliwość poznania systemu transportowego w praktyce
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowej spółce
  • Atrakcyjne warunki finansowe, możliwość awansu wewnętrznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy