Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Sprzedaży

Solid Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wstępnych ofert dla klientów,

  • Odpowiadanie na zapytania ofertowe,

  • Tworzenie raportów, analiz i statystyk,

  • Przygotowywanie prezentacji firmowych,

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Rzetelność i dokładność,

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę

  • Dobrą atmosferę

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system benefitów

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne