Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FITOMENTO sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Jana Pawła II 96, 21-500 Biała Podlaska (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent sprzedaży i marketingu (staż)

FITOMENTO sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów B2B.

  • Wsparcie administrowania procesu sprzedaży.

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów.

  • Pomoc w przygotowywaniu kampanii sprzedażowych oraz przy realizacji działań marketingowych.

  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych (atutem będzie umiejętność obsługi programów graficznych, a także tworzenia grafik i materiałów w programie Canva).

  • Pomoc przy prowadzeniu firmowych profili społecznosciowych (Linkedin, Facebook, Instagram).

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych.

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne – umiejętność słuchania, zadawania adekwatnych pytań, wyciągania wniosków i na ich podstawie budowania komunikacji z klientami.

  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel.

  • Inicjatywa oraz dobra organizacja pracy (terminowość).

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w dziale sprzedaży i/lub marketingu.

  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji.

Mile widziane

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem oraz w sprzedaży, w szczególności w B2B.

  • Zainteresowanie zdrowym odżywianiem, w tym segmentem zdrowych przekąsek, produktów ekologicznych, a także employer brandingiem, tematem wellbeingu i zdrowia w pracy.

  • Umiejętność obsługi programów graficznych, a także tworzenia grafik i materiałów w programie Canva.

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści sprzedażowych i marketingowych.

  • Podstawowa znajomość SEO, wiedza z zakresu pozycjonowania stron.

To oferujemy

  • 3-6 miesięczny płatny staż z możliwością kontynuowania współpracy i dalszego rozwoju po zakończeniu stażu

  • Elastyczny tryb pracy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin - w zależności od dostępności kandydata.

  • Pracę całkowicie zdalną – pracujesz gdzie chcesz :)

  • Pracę z młodym zespołem w luźnej atmosferze ;)

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i wiedzy zarówno z obszaru sprzedaży jak i marketingu.

  • Możliwość dalszego rozwoju po zakończonym stażu.

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • Zdrowe Przekąski :)

FITOMENTO sp. z o.o.

W Fitomento dostarczamy zdrowe przekąski do biur i paczki prezentowe na Home Office pomagając tym samym pracodawcom budować przyjazne miejsce pracy, motywować zespół i zwiększać jego zadowolenie :)

Starannie selekcjonujemy przekąski do naszych boxów, stale wyszukujemy nowe przekąskowe “perełki” na rynku - produkty o dobrych składach i pysznym smaku. W szczególności wspieramy polskich producentów, produkty pochodzące ze zrównoważonych produkcji ekologicznych.

Angażujemy się i wspieramy różnego rodzaju zdrowe inicjatywy w firmach, takie jak prozdrowotne programy, wellbeingowe eventy mające na celu szerzenie wiedzy o zdrowym stylu życia, takie jak np.“Zdrowy Tydzień w Biurze”, “Be Well Week”, "Dzień zdrowej Energii".

Przekąski dostarczamy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Stały rozwój i realizowanie nowych ciekawych pomysłów to zdecydowanie to, co lubimy robić.

Jeśli chcesz rozwijać się w sprzedaży i/lub marketingu, w otwartym i zgranym zespole, chętnie powitamy Cię w Fitomento :)

www.fitomento.com

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do Fitomento i pracuj w przyjaznej atmosferze, młodym zespole, przy ciekawych projektach. Ze smacznymi przekąskami. ;-)