Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka MAGNUM POLSKA jest wiodącym dostawcą technologii i systemów do produkcji przesłon okiennych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją komponentów, dostarczamy maszyny i urządzenia do produkcji wewnętrznych żaluzji weneckich poziomych oraz pionowych, rolet materiałowych oraz moskitier.
    Zakres naszej działalności to przede wszystkim rynek krajowy, Europa Wschodnia i Zachodnia.
    Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • wsparcie działu sprzedaży i handlowców w ich bieżącej pracy oraz w przygotowaniu ofert i kompletacji zamówień
    • prowadzenie książki korespondencyjnej
    • prowadzenie korespondencji handlowej z kontrahentami
    • organizowanie spotkań, przygotowanie dokumentacji na spotkania
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    • wprowadzanie zamówień do systemu
    • obsługa sekretariatu

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym
    • bardzo dobra obsługa narzędzi pakietu MS Office
    • mile widziane wykształcenie wyższe
    • osoba charakteryzująca się analitycznym myśleniem i dociekliwością, samodzielna w działaniu, systematyczna i dobrze zorganizowana
    • biegła znajomość j. angielskiego
    • znajomość j. rosyjskiego mile widziana
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji; w godzinach 8:00- 16:00
    • możliwość korzystania z telefonu komórkowego wg zasad określonych w umowie
    • miesięczna nagroda uznaniowa
    • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań: własne stanowisko z komputerem
    • szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania COMARCH XL
    • szansa do zdobywania doświadczeń i realizacji własnych pomysłów poprzez współpracę z różnymi działami i podmiotami
    • coroczny dodatek świąteczny w grudniu, imprezy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.