Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Liu Jo Polska Sp. z o.o.

    Liu Jo to międzynarodowa marka obecna na 3 kontynentach w 50 krajach. Narodziła się w 1995 roku we Włoszech w samym sercu okręgu tekstylnego w Carpi w prowincji Emilia Romagna. Liu Jo to marka, która w swojej kreatywnej filozofii na pierwszym miejscu stawia podkreślenie naturalnego piękna i kobiecości każdej kobiety. Pracujemy z energią i entuzjazmem, aby zaoferować współczesne kreacje, które noszą charakterystyczną tożsamość Liu Jo: natychmiast rozpoznawalny styl wyrażony przez najwyższej jakości materiały i staranną dbałość o szczegóły.

    W związku z dynamicznym rozwojem marki na polskim rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa klientów
    • Osiąganie oczekiwanych obrotów
    • Budowanie bazy klientów
    • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
    • Przyjmowanie dostaw
    • Obsługa kasy fiskalnej
    Wymagania:
    • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenta sprzedaży – branża modowa
    • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
    • Zainteresowanie trendami modowymi
    Oferujemy:
    • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu w strukturach firmy
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Sezonowy uniform pracowniczy
    • Pakiet benefitów oraz zniżki pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.