Oferta pracy

Asystent Sprzedaży Samochodów Nowych w Salonie Porsche

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium KusO firmie

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium Kus

Jasnogórska 109

Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem Porsche centrum Kraków firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:
Asystent Sprzedaży Samochodów Nowych w Salonie Porsche Centrum Kraków

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jasnogórska 109

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie pracowników działu handlowego w realizacji codziennych zadań handlowych i operacyjnych,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją handlową,
  • nadzór i dbałość o jakość ekspozycji handlowej samochodów nowych
  • koordynacja przyjęć samochodów
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki
  • dbałość o wizerunek firmy Porsche
  • realizacja powierzonych zadań

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność
  • zapał do pracy i chęć rozwoju w pionie handlowym
  • komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • preferowany wiek 20- 25 lat
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy