Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Sprzedaży

Grupa Progres

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwania nowych klientów

  • Praca w terenie

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Umawianie spotkań sprzedażowych

  • Realizacja założonych celów

  • Obsługa klienta biznesowego

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Doświadczenie w obsłudze klienta / pracy z klientem

  • Samodzielność w codziennych zadaniach

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie, chęć i motywacja do pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu dobrych relacji z klientami

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód, karta paliwowa, telefon

  • Umowę zlecenie – 24zł / h

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki

  • Elastyczny czas pracy

  • Samodzielne stanowisko

  • Możliwości rozwoju

  • Szkolenia i wdrożenie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informuję, iż rekrutacja jest dwuetapowa.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy