Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Sprzedaży Usług Spedycji Morsko-Lotniczej

  • Wojkowice (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Asystent Sprzedaży
    Usług Spedycji Morsko-Lotniczej

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Wojkowice (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem – budowanie relacji,
    • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów,
    • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach,
    • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu Polski Zachodniej,
    • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM,
    • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych.

    Oczekiwania:

    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów – must have 😊,
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność,
    • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa.

    Oferujemy:

    • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży,
    • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej,
    • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne,
    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
    • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.