Asystent Sprzedaży w Centrum Bankowości Klienta Strategicznego

Bank Nowy S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja i obsługa sekretariatu: Udzielanie informacji Klientom (bezpośrednio i telefonicznie),Obsługa gości oraz spotkań biznesowych z Klientami i pracownikami Banku,Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji,Zamawianie i nadzór nad zaopatrzeniem sekretariatu w artykuły biurowe i spożywcze.

  • Redagowanie pism, komunikatów i dokumentów służbowych.

  • Organizowanie podróży służbowych pracowników (zamawianie hoteli, weryfikowanie faktur i rozliczeń delegacji).

  • Dbanie o zgodny ze standardami wizerunek sekretariatu oraz sal konferencyjnych.

  • Realizowanie zadań bieżących o charakterze organizacyjno-biurowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sekretariacie, pracy biurowej i/lub obsłudze Klienta.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

  • Komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie.

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz dynamizm w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem kandydata/tki będzie znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną

  • Udział w Programie nauki języków obcych

  • Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Masz już doświadczenie w pracach związanych z obsługą sekretariatu i chcesz rozwijać swoje kompetencje?

  • Czy może… jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności?

Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.

Przewiń do profilu firmy