Logo Pracuj.pl

Asystent Sprzedaży w dziale Handlowym z językiem rosyjskim

TES Sp. z o.o.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży na rynkach rosyjskojęzycznych.
  • Tłumaczenie i przygotowywanie ofert.
  • Tworzenie prezentacji marketingowych w języku rosyjskim.
  • Tłumaczenie dokumentów.
  • Bieżąca obsługa działu Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w młodym zespole Działu Sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę.

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym:

• maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform

• systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów

• dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania

Asystent Sprzedaży w dziale Handlowym z językiem rosyjskim, Kowale (pow. gdański)