Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Sprzedaży

ENNOVATION TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku,

  • poszukiwania potencjalnych klientów/ projektów na rynku krajowym i zagranicą,

  • prowadzenie korespondencji z klientami,

  • przygotowywanie spotkań,

  • przygotowywanie materiałów promocyjnych / prezentacji

Nasze wymagania

  • najchętniej studia techniczne,

  • biegła znajomość jęz. angielskiego,

  • osoba zorientowana na obsługę klienta,

  • zdolności interpersonalne

  • zainteresowanie nowymi technologiami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Możliwość nabycia niestandardowych doświadczeń, kompetencji

  • Zdobycie doświadczenia praktycznego

  • Pracę w dynamicznym otoczeniu w kulturze Start-upowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie